Головна » Статті » Чому покупці вибирають TOTACHI?

Чому покупці вибирають TOTACHI?

Ефективність роботи двигуна – основний показник його віддачі. Робота двигуна – це те, чим можна насолоджуватися, що можна відчувати і те, що приносить насолоду. Кожен водій відчуває цю невидиму зв’язок між собою і своїм транспортом. Головне завдання компанії TOTACHI® – забезпечити максимальну ефективність всіх продуктів, так як вони впливають на роботу двигуна, незалежно від умов експлуатаціі.Моторние масла компанії регулярно проходять перевірки і експертні оцінки. Випробування в різних куточках планети і в складних кліматичних умовах дозволили довести продукт до досконалості.

Експертна оцінка масел TOTACHI®

Чому покупці вибирають TOTACHI®?
Довіра покупців – те, чим дорожить компанія. Кількість продажів щорічно зростає завдяки перевіреної часом репутації і застосування передових технологій виробництва. Особливість продукції в її унікальному складі. Моторні масла компанії націлені на виконання трьох завдань:

Узгодження і правильної роботи виробів.
Зниження зносу деталей.
Підтримка чистоти всіх робочих елементів.
Збереження і продовження працездатності двигуна.
Стійка і безперебійна робота навіть при високих температурах.
Немає потреби в постійній заміні або технічному обслуговуванні, відповідно, – економія вашого бюджету і часу.
Мастильні матеріали регулюють витрата палива, зменшуючи його.
Переваги масел TOTACHI®
Професіонали в області комерційної техніки теж вибирають мастильні матеріали TOTACHI®
Передові позиції асортименту компанії займають масла, які відрізняються унікальними захисними властивостями і розроблені з використанням передових технологій. Такі продукти збільшують термін служби двигуна і каталізаторів вихлопної системи. Інтервал заміни масла і витрата палива в результаті – знижені.

Відмінні риси мастильних матеріалів:

Захист. Завдяки впровадженої технології ZFM ™ (Технологія ZFM ™) термін роботи високонавантаженого обладнання – продовжений.
Контроль викидів. Технологія ECO (Технологія ECO) контролює витрату палива, нормалізує роботу двигуна і зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу.
Збільшений інтервал між заміною масел завдяки стійкості мастильних матеріалів до високих температур.