Головна » Статті » Компанія TOTACHI INDUSTRIAL CO., LTD., Japan - новий API SP

Компанія TOTACHI INDUSTRIAL CO., LTD., Japan – новий API SP

Компанія TOTACHI INDUSTRIAL CO., LTD., Japan розповіла про нові стандарти преміальної серії мастильних матеріалів Signature. Завдяки інноваційним технологіям моторні масла компанії забезпечують високотемпературну стабільність, чудову адгезію до металевих поверхонь, що перешкоджає зносу двигуна і знижує витрату палива за рахунок низької в’язкості.
Оновлена ​​серія Signature відповідає ультрасучасним міжнародним технологіям і стандартам. Одним з таких стандартів є API SP, введений в 2020 році за запитом автовиробників для вирішення проблеми з неконтрольованим займанням паливо-повітряної суміші (LSPI) в двигунах систем TGDI.
API SP включає в себе технології LSPI Protection і TGDI Compatible. Перша забезпечує захист від передчасного запалювання на низьких оборотах, що може викликати руйнування поршнів і шатунів. Друга мінімізує вплив на двигун підвищеного ступеня стиснення паливо-повітряної суміші і змащує підшипники ковзання турбіни, розігріті до найвищих температур.
Відповідність стандарту API SP досягається шляхом зміни рецептури присадок моторних масел за рахунок підвищення вимог по окислювальному стійкості і чистоті поршневої групи. Щодо попередніх стандартів SN Plus і SN, SP покращує параметри паливної економічності, випаровування масла, захисту ланцюга приводу ГРМ і багато інших параметрів, необхідні для сучасних форсованих двигунів, дуже вимогливих до якості масла.
Для тестування масла використовується стандарт ILSAC (Міжнародного консультативного комітету по специфікаціям мастильних матеріалів): протягом 90 годин масло розігрівають до 150 С˚ в шестициліндровому двигуні при 3600 об / хв. Проба масла знімається кожні 20 годин і тестується по всьому масиву параметрів стандарту.
В оновленій лінійці масел Signature використовуються і інші сучасні технології. Одним з таких прикладів є застосування технології HYBRID, що захищає двигун внутрішнього згоряння гібридного автомобіля, що працює в режимі збільшеного кількості циклів пуску і зупинки, від закоксовкі і зносу поршневої групи.
Найвитриваліші PAO масла з технологією ESTER виробляються з повністю синтетичних базових масел III і IVгрупп. Вони не містять молекул парафіну, домішок сірки і металів, що і дозволяє масел ефективно працювати в широкому діапазоні температур від -50С˚ до 150С˚, з температурою застигання нижче -60С˚. Естери наділяють масла високим рівнем адгезії: масло буквально прилипає до металу, а програмована в’язкість естерів при виробництві дає можливість задавати необхідну в’язкість без застосування загущающих присадок, які “вигорають”, окислюючи масло і залишаючи відкладення в двигуні.
Нарешті, при створенні масел використовується технологія ECO, яка сприяє зниженню витрати палива, забезпечує низьку токсичність відпрацьованих газів і ефективну експлуатацію сучасних високоекологічних двигунів.