Головна » Повернення

Повернення

Ви можете повернути або обміняти придбаний у нас товар протягом 14 календарних днів з дня отримання товару.
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:
• присутні всі документи на товар (видаткова накладна, товарний чек, документ про прийом оплати, що підтверджують покупку)
• Ви заповнили Заявку на повернення
• комплектація і товарний вигляд збережені без змін – залишилися всі ярлики, наклейки, упаковка не розкрита, вся комплектація
• товар не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та ін.
Вартість послуг транспортної компанії з повернення товарів належної якості оплачується Вами самостійно.
Будь ласка, зверніть увагу на те, що якщо надсилання Не буде Вами оплачено, або ви вкажете оплату післяплатою, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються Відправникові.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ товару неналежної якості

Ми робимо обмін і повернення товару неналежної якості відповідно до правил статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів».
Так, якщо після покупки товару (але не довше терміну придатності, зазначеної на упаковці) виявився будь-якої дефект, Ви можете обміняти товар або повернути його нам.
Такий обмін або повернення товару ми зробимо безкоштовно, при дотриманні наступних умов:
• якщо дефект взагалі не може бути усунутий
• якщо усунення дефекту займає більше 14 днів
• якщо після усунення дефект заново виникає, і його повторне усунення займає більше 14 днів
Претензії та вимоги щодо повернення товару неналежної якості задовольняє компанія у формі ФОП Монстович-Артем’єв В.М .:
Фактична адреса:
02094, м Київ, вулиця Червоноткацька, 42В (автопарковка Даринку)
ЄДРПОУ 2568406372
тел. 098 531 29 99

СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ви можете повернути товар одним із таких способів за Вашим вибором:

• Ви можете відправити товар через відділення «Нової пошти» разом із заповненою заявкою на повернення. Для цього необхідно оформити повернення і оплатити вартість доставки у відділенні «Нової пошти». Одержувач товару: Монстовіч-Артем’єв Володимир (моб тел 050 410 87 80), місто Київ, Київська обл., Відділення Нової Пошти №78. При оформленні повернення Вам видадуть Реєстр на повернення. Будь ласка збережіть його. Зверніть будь ласка увагу, що витрати на доставку оплачуєте Ви. Якщо доставка Вами не буде оплачена, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються Відправникові.
• Ви можете відправити товар із заповненою Заявкою на повернення будь-якою кур’єрською службою. Для цього необхідно оформити повернення і оплатити вартість повернення товару транспортної компанії. Одержувач товару: Монстовіч-Артем’єв Володимир (моб тел 050 410 87 80), місто Київ. При оформленні повернення Вам видадуть товарно-супровідний документ. Будь ласка збережіть її. Зверніть будь ласка увагу, що витрати на доставку оплачуєте Ви. Якщо доставка Вами не буде оплачена, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються Відправникові.
• Ви можете повернути товар самостійно в наш склад-магазин «OilHouse» за адресою:
02094, м Київ, вулиця Червоноткацька, 42В (проти автопарковки Даринку) Склад-магазин «OilHouse», з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.
Ми приймемо у Вас товар, якщо Ви попередньо заповнили Заявку на повернення і виконали умови повернення товару, зазначені в пункті «Терміни та умови повернення товару».

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Ми повертаємо гроші протягом 7 календарних днів з моменту отримання нами товару, і реєстрації заповненої заявки на повернення.

Будь ласка, заповніть форму запиту на повернення товару
[]
1 Step 1
Інформація про замовлення
Інформація про товар і причина повернення
Товар розпакований
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right